Sms půjčky pro problémové klienty se hodí, když si chcete půjčit na vánoční dárky

Doba je prostě taková, lidé si hojně půjčují na vánoční dárky. Hlavní důvod je ten, že chtějí svým blízkým na Vánoce udělat radost a půjčují si i proto, že během roku nestihli našetřit. Pokud si chcete na vánoční dárky půjčit a hledáte možnosti, podívejte se, jak to snadno udělat pomocí Sms půjčky pro problémové klienty. Podíváme se také na její srovnání s kontokorentem, který je také hojně využíván.

Jak Sms půjčky pro problémové klienty fungují?

Jedná se o půjčky od nebankovní společnosti. Jejich hlavním cílem je pomoci lidem, kteří se ocitli ve svízelné finanční situaci. Proto mají i svůj název – pro problémové klienty. Často si půjčují hlavně lidé, kteří nemají dobrou finanční minulost. Nejsou to ale jen oni. Do kategorie problémových klientů řadí banka i osoby, jež mají nízký příjem, jsou bez zaměstnání či ty, kdo mají záznam v trestním rejstříku. Nebankovní společnost rozdíly mezi lidmi nedělá a půjčí každému žadateli, který:

  1. je ve věku 21 až 85 let,
  2. je občanem České republiky,
  3. nemá u společnosti jinou nesplacenou půjčku.

Porovnání Sms půjčky pro problémové klienty s kontokorentem

Kontokorent je finanční produkt, který nabízí banky. Jedná se o doplněk k běžnému účtu a je vnímán jako nepřetržitá půjčka. Funguje tak, že majitel může z účtu čerpat peníze i do mínusu. Je to sice příjemné, protože máte peníze k dispozici neustále, ale na druhou stranu je třeba si uvědomit, že kontokorent není moc výhodný. Platí se z něj dost vysoké úroky, většinou je to okolo 14 %.

Není jedniná

Sms půjčky pro problémové klienty nejsou jediné svého druhu. Snadno si půjčíte také z nebankovní půjčky ihned a také z půjčky bez registru a poplatků.

 

Uložit

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.