Půjčky pro problémové klienty se hodí i na zaplacení nájmu

Každý měsíc musíte platit nájem, protože jinak by vás vyhodili z bytu. Měli jste ale finančně náročný mesíc, takže jste s hrůzou zjistili, že vám na zaplacení nájemného ještě několik set nebo tisíc korun chybí. Nesmíte se ale s platbou opozdit. Podívejte se, jak rychle vám v této poměrně nepříjemné situaci pomůže půjčka pro problémové klienty.

Půjčky pro problémové klienty jsou výhodnější, proč?

Půjčky pro problémové klienty jsou nebankovní půjčky, které se zásadně liší od všech bankovních finančních produktů. Zásadní rozdíl je v tom, kolik za půjčení peněz zaplatíte. Půjčování od banky je hodně drahé. Tak například u kreditní karty se úroková sazba dostává až na 22 %, u kontokorentu se drží okolo 15 %. Levné nejsou ani klasické půjčky, u nich je sice úroková sazba nižší – cca 5 až 1o %, ovšem musíte si vzít úvěr, který se splácí i několik let. Za vyřízení nebankovní půjčky se platí jen poplatek a je dokonce možné si půjčit zcela zdarma.

Půjčky pro problémové klienty a řešení zcela zdarma

Šanci na získání bezplatného úvěru mají všichni noví klienti. Bude jim stačit, když si půjčí 9000 korun a dají si splatnost na 30 dní. Pokud peníze včas vrátí (vrací se v jedné splátce), nebudou za poskytnutí úvěru nic platit. Ostatní žadatelé musí počítat s poplatkem. Ten je ale velmi mírný. Je vysoký podle toho, kolik si žadatel půjčí a na jak dlouho.

Další výhody nebankonví půjčky

Uložit

Uložit

Uložit

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.