Půjčky ihned

Půjčky ihned jsou specifickým finančním produktem, který v současné době zažívá obrovskou popularitu. Lidé totiž konečně přišli na to, že je mnohem výhodnější si půjčit od nebankovní společnosti než od banky. Významně se nebankovní půjčky odlišují tím, že za jejich vyřízení není třeba platit poplatek. Jak přesně to funguje?

Jak na vyřízení půjčky ihned bez poplatku?

Akce, při které se neplatí poplatek za vyřízení půjčky, je připravena pro všechny nové žadatele. Ti si tak mohou vyzkoušet, jestli jim nebankovní půjčování vyhovuje. Půjčku zdarma získají, když si půjčí 9 000 korun. Současně je nutné si nastavit termín splatnosti na 30 dní. Jedině při této variantě se za půjčku neplatí nic!

Půjčky ihned nemá vysoké poplatky

Nemusíte se bát, ani v ostatních případech nemají půjčky ihned vysoké poplatky. Platí se jen za poskytnutí půjčky a také ve chvíli, kdy si chcete prodloužit splatnost půjčky. Poplatek za vyřízení není ve všech případech stejný. Jeho výše je uvedena v ceníku půjčky a je vysoký podle toho, kolik si žadatel půjčí a na jak dlouho. I poplatek za prodloužení půjčky se řídí platným ceníkem. Je zajímavostí, že nebankovní společnost poplatek také snižuje! Je to v případě, když klient vrátí půjčku předčasně.

Komu se půjčky ihned vyplatí?

Jsou určeny pro všechny, kdo nutně potřebují peníze. Protože nejsou vázány na výši příjmu, jsou dostupné také pro:

  • matky samoživitelky
  • seniory
  • invalidní důchodce
  • nízkopříjmové rodiny
  • studenty
  • podnikatele

Žadatel pouze musí prokázat, že mu není méně než 21 a více než 85 let. Je také podmínkou, aby měl české státní občanství. Obě skutečnosti si nebankovní společnost snadno prověří z kopie OP, kterou je třeba nahrát k žádosti o půjčku.