Půjčky bez registru a poplatků

Současná doba je finančně hodně náročná. Hodně lidí žije „z výplaty do výplaty“ a každý měsíc musí řešit finanční tíseň. Aby tomu tak nebylo, byly vytvořeny speciální půjčky bez registru a poplatků. Díky nim může vlastně každý hodně rychle získat několik set i tisíc korun. Půjčky mají velmi mírné podmínky a díky tomu jsou dnes mnohem oblíbenější než půjčky v bance. Jak půjčku snadno získáte i vy?

Základní charakteristika půjčky bez registru a poplatků

Jedná se o úvěr od nebankovní společnosti. Specifický je tím, že nemá přísné podmínky získání. Žadatel musí pouze dokázat, že:

  • je ve věku 21 až 85 let
  • má české státní občanství

Nebankovní společnost si ještě zjistí, zda u ní nemá jinou půjčku. Pokud by žadatel jinou půjčku měl, musí ji nejdříve zaplatit a až poté mu bude poskytnut nový úvěr. Půjčky bez registru a poplatků jsou výjimečné také tím, že je mohou získat i lidé, kteří mají záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru a poplatků a největší výhody i pro vás

Velkou výhodou je, že se za poskytnutí půjčky platí jen velmi mírný poplatek. Jeho výše je závislá na tom, kolik si žadatel půjčí a jak dlouhou si nastaví splatnost půjčky. Například při úvěru 4 000 korun se splatností 7 dní je poplatek vysoký pouze 400 korun.

Možnosti nastavení půjčky bez registru a poplatků

Každý si sám volí částku, ta se může pohybovat v rozmezí 500 až 10 000 korun. Dále si také volí dobu splatnosti, při žádosti je to 7 až 45 dní. Je možné si později půjčku ještě prodloužit. O prodloužení se žádá přes SMS zprávu a je možné od 7 do 30 dní.