Půjčky bez registru a poplatků

Současná drahá doba dostala mnoho lidí do finančních problémů. Vznikl také registr dlužníků, který mezi sebou sdílejí banky, poskytovatelé energií, telefonní operátoři a další firmy. Všechny společnosti do registru dávají jména svých dlužníků. Problém je, že pokud se zde vaše jméno objeví, ztrácíte tím šanci na zisk některého z bankovních úvěrů. Když si potřebujete půjčit, jsou pro vás příhodným řešením půjčky bez registru a poplatků. Jak tyto úvěry fungují, kolik si můžete půjčit a za jakých podmínek?

Půjčky bez registru a poplatků nejsou přísné!

Banky si důkladně prověřují každého žadatele, nebankovní společnosti si na „špiony“ nehrají. Nenahlíží do registru dlužníků, nepátrají po tom, jestli má žadatel záznam v trestním rejstříku, nevyžaduje od žadatele, aby jí dodal potvrzení o příjmu. Díky těmto mírným podmínkám jsou půjčky bez registru a poplatků řešením, které může využít velká skupina lidí. Půjčit si dokonce mohou ti, kdo:

  • žijí ze sociálních dávek
  • jsou bez práce
  • mají extra nízký příjem

Nastavení půjčky bez registru a poplatků

Každý žadatel si může půjčku nastavit podle svých možností. U půjčky bez registru a poplatků si nastavuje dobu splatnosti a také sumu. Maximálně si lze půjčit 10 000 korun, minimální výše půjčky bez registru a poplatků je 500 korun. Co se týče splatnosti, v žádosti se nastavuje na 7 až 45 dní. Dále je možné si splatnost ještě prodloužit. Lze to udělat dvakrát. Maximální splatnost půjčky tak může být 105 dní.

Bez úrokové sazby

Pro bankovní půjčky je důležitá výše úrokové sazby. Pokud si chcete půjčit od banky, musíte dost složitě počítat, kolik přeplatíte. U půjčky bez registru a poplatků to víte hned, protože za její poskytnutí zaplatíte poplatek. Ten budete znát ihned.