Půjčky bez potvrzení příjmu a zájezd na hory si rozumí

půjčky bez potvrzení příjmuChtěli byste vyrazit na zimní dovolenou? Nabídek je všude plno, takže si stačí jen vybrat. Abyte to mohli udělat a vyrazit za zimní pohodou, musíte na to také mít peníze. Chybí vám? Jako řešení se nabízí půjčky bez potvrzení příjmu, které mají hned několik výhod oproti tomu, když si půjdete půjčit do banky.

Půjčky bez potvrzení příjmu a rozdíly oproti půjčování v bance

Největší rozdíl je v přístupu. Banky si klienty důkledněji prověřují. Pátrají po tom, jak vysoký má žadatel příjem, jestli má i jiné půjčky, jestli je jeho jméno v registru dlužníků aj. Nebankovní společnost tak nejedná. Stanovila pouze 3 podmínky, které když žadatel splňuje, je mu okamžitá půjčka ihned schválena. Jedná se o tyto 3 podmínky:

  • žadatel musí být občanem České republiky,
  • musí mu být 21 až 85 let,
  • nesmí mít u společnosti jinou nesplacenou půjčku.

Navíc například u kreditní karty mají banky stanovenou vysokou úrokovou sazbu. Ta v některých případech dosahuje až 22 %, takže se takové půjčení peněz hodně prodraží.

Půjčky bez potvrzení příjmu a postup vyřízení

Bude vám stačit jen připojení k internetu a občanský průkaz. Na webových stránkách nebankovní půjčky ihned si nejdříve pomocí konfigurátoru nastavíte sumu a dobu splatnosti. Poté se vám otevře formulář s žádostí, do kterého musíte vyplnit všechny povinné údaje. Poté stačí jen jedním kliknutím odeslat a vše je vyřízeno. Už jen počkáte, až se vám společnost ozve.

Pro první zdarma

Budete si o půjčku žádat poprvé? Nastavte si sumu na 9000 korun a splatnost na 30 dní a za půjčku vám nebude účtován žádný poplatek. Samozřejmě v případě, když peníze vrátíte včas.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.