Okamžitá půjčka

Měsíční rozpočet nikoho z nás není nafukovací. Někdy se prostě stane, že se dostaneme do minusových položek a je třeba rychle najít peníze, které pokryjí základní výdaje, jako je nákup potravin, zaplacení energií apod. Jestliže se peněz nedostává ani vám a potřebujete se rychle ze svízelné finanční situace dostat, máme pro vás řešení. I vám dokáže pomoci okamžitá půjčka, jejíž vyřízení je otázkou několika málo minut.

Okamžitá půjčka boduje vstřícností

Okamžitá půjčka má tu výhodu, že se vyřizuje online. Celý proces vyřízení je díky tomu zkrácen na minimum, je to otázka asi 15 minut. Proces vyřízení má 2 fáze:

  1. volba sumy a dobu splatnosti
  2. vyplnění online žádosti

Při výběru sumy a doby splatnosti buďte maximálně obezřetní. Je důležité mít jistotu, že dokáže peníze včas vrátit. Okamžitá půjčka nabízí i vám až 10 000 korun, splatnost si volíte v rozmezí 7 až 45 dní. Obojí nastavujete pomocí online kalkulátoru. Je výhodou, že kalkulátor ukazuje také výši poplatku, který se k půjčce váže. Ten ale není nijak vysoký. Například při půjčce 2000 korun se splatností na 7 dní se platí poplatek pouhých 200 korun.

Okamžitá půjčka a výhoda prodloužení splatnosti

Okamžitá půjčka má tu velkou výhodu, že si můžete požádat ještě o prodloužení doby splatnosti. O to se žádá formou SMS zprávy či vyplněním online žádosti. Je důležité podat žádost o prodloužení maximálně do 6 pracovních dnů od uplynutí původně zvolené doby splatnosti. O prodloužení lze žádat dvakrát za sebou. V rámci jedné žádosti se dá půjčka prodloužit o 7 až 30 dní.

Další výhody okamžité půjčky

  • není účelová
  • je dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  • je určena i pro osoby bez práce