Mobil půjčka

Půjčování od nebankovních společností funguje v České republice už od roku 2005. Lidé k půjčkám měli zpočátku nedůvěru, ale to se velmi rychle změnilo. Lidé totiž zjistili, že půjčky mají velmi vstřícné podmínky. Ještě jste si půjčku nevzali, ale uvažujete o ní? Přečtěte si, jaké podmínky musíte splnit, aby vám nebankovní společnost peníze půjčila. Jistě vás bude zajímat i to, jak zařídit, abyste za půjčku nemuseli platit ani o korunu navíc.

Mobil půjčka má velmi mírné podmínky získání

Mobil půjčka patří mezi nebankovní půjčky, které nezatěžují žadatele zdlouhavým procesem vyřízení. Vše se totiž odehrává online. Na webu nebankovní společnosti si žadatel o půjčku nejdříve vybere, kolik si chce půjčit a na jak dlouho. Dále už jen vyplní žádost. Výhodou jsou mírné podmínky získání. Jsou 3:

  1. věk 21 až 85 let
  2. české státní občanství
  3. žadatel nesmí společnosti dlužit v rámci jiné půjčky

Mobil půjčka je dostupná i bez poplatku

Nebankovní společnost boduje tímto typem půjčky především z toho důvodu, že ji může každý nový žadatel získat zcela bez poplatku. Jak to udělat? Stačí, když si půjčíte 9 000 korun a dáte si dobu splatnosti na 30 dní. Při této variantě si nebankovní společnost nebude za poskytnutí půjčky účtovat ani korunu navíc.

Jaké poplatky se k mobil půjčce váží?

Platí se pouze poplatek za poskytnutí půjčky. Ten se různí podle toho, kolik si půjčíte a na jak dlouho. Například za úvěr 3 000 korun, který bude mít splatnost 7 dní, se platí pouze 300 korun navíc. Mobil půjčka je díky nízkým poplatkům mnohem výhodnější než kreditní karta. U té je nastavena úroková sazba až 22%. Pokud tedy potřebujete rychle půjčit, je i pro vás mobil půjčka perfektním řešením. Kdy pomůže i vám?