Mobil půjčka vám pomůže i s běžnými výdaji

Utráceli jste tento měsíc víc než jste si mohli dovolit? Nebo bylo třeba zaplatit některé nutné opravy na domě či vašem automobilu a tak se vaše finanční rezerva vytratila? Pokud máte ještě pár dní do výplaty, vaše bankovní konto je prázdné a vy musíte zaplatit některé výdaje, můžete se obrátit na nebankovní společnosti. Např. jejich mobil půjčka je pro pokrytí běžných výdajů ideální.

Neznáte ještě nebankovní půjčky ihned?

Seznamte se s finskou finanční skupinou, která na našem území poskytuje půjčky od roku 2005. Pokud hledáte službu, se kterou si můžete přijít k pár tisícům, ale přitom nezatíží vaši kapsu, máte vyhráno. Mobil půjčka je rychlá a krátkodobá pomoc, kterou vyřídíte bez nutnosti registrace a je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nestrávíte tedy dlouhé týdny jejím vyřizováním a můžete ji mít na svém účtu už zítra.

Mobil půjčka je tu pro všechny

Skvělou výhodou rychlé půjčky je také to, že je určena téměř všem osobám. Dosáhnou na ni i ti, kteří by u běžných půjček nepochodili, neboť by nesplnili přísné podmínky bankovních společností. Jsou to třeba:

  • matky samoživitelky
  • ženy na mateřské
  • studenti
  • senioři
  • nezaměstnaní
  • zadlužení

Všichni tito žadatelé mohou získat až 10 000 Kč, pokud splní dvě základní podmínky:

  • věk minimálně 21 let
  • mají české státní občanství

A jak půjčky bez registru a poplatků sjednáte?

O finanční pomoc můžete požádat na stránkách společnosti formou online formuláře. Do něj vyplníte základní osobní údaje jako jméno, věk, adresu, rodné číslo a číslo občanského průkazu. Dále je třeba uvést výši půjčky, o kterou žádáte a také telefonický kontakt. Na ten vám bude po zpracování žádosti zaslána informativní sms, zda podporu získáváte. Vyplatí se pečlivě zvážit, za jak dlouho peníze vrátíte. Doba splatnosti je volitelná, maximálně je však můžete mít k dispozici na 45 dnů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.